★ Vypočujte si set od THE YOUNIVERSE

Počas výstavy Andreja Dúbravského môžete počuť set od THE YOUNIVERSE, ktorý je nahraný len pre ATELIER XIII. 

The Youniverse je mladá, trenčiansko – bratislavská blues-rocková formácia s prvkami hip-hopu a psychadeliky. Vznikla v roku 2015, no až v 2017 našla svoju finálnu zostavu v podobe Tammy Nižnanskej, Jerguša Oravca, Šimona Vladara a Adama Olexíka. V roku 2016 sa predstavili svojim EP Raise Hell, Kid, ku ktorému vzniklo 7 videoklipov, ako aj týždňovým performance artom A Day In The Life Of A Band v ATELIERi XIII. V 2018 vydali svoje debutové LP CMYK, ktoré zožalo pozitívne ohlasy ako od verejnosti, tak od kritikov.
_______

During the exhibition of Andrej Dúbravský you would be able to hear a music set by THE YOUNIVERSE recorded especially for ATELIER XIII. 

The Youniverse is a young Trenčín – Bratislava blues–rock formation with hip-hop and psychedelic elements. It was created in 2015 but only in 2017 it found its final formation: Tammy Nižnanská, Jerguš Oravec, Šimon Vladar and Adam Olexík. In 2016, they introduced their EP Raise Hell, Kid for which 7 videos were produced as well as a week performance art A Day In The Life Of A Band in ATELIER XIII. In 2018, they released their debut LP CMYK, that earned positive reactions from the public as well as from the critics.

Youtube | Facebook | Instagram