★ Vypočujte si set zo skladieb speváka The Curly Simon

Počas výstavy Kataríny Janečkovej Walshe a Maloneho môžete počuť hudobný set, ktorý je vytvorený zo skladieb speváka The Curly Simon.

The Curly Simon je 20-ročný spevák, textár a hudobný producent z Bratislavy. Svoje hudobné pôsobenie začal v roku 2016 ako spevák kapely Don’t Trust Butterflies, s ktorými hráva dodnes. V roku 2020 vydal svoj debutový, žánrovo rozmanitý album ‘’Things We Don’t Say’’, ktorý je výsledkom viac ako ročnej intenzívnej spolupráce s Matejom Turcerom. Je výherca Radio_Head awards v kategórii objav roka. Na svoje si prídu fanúšikovia rapu, pop, indie ale aj elektroniky.

Youtube | Facebook | Instagram | Spotify

During Katarína Janečková Walshe and Malones exhibition, you can hear a music set created out of songs of a singer The Curly Simon.

The Curly Simon is a 20-year-old singer, lyricist and music producer from Bratislava. He began his musical career in 2016 as a singer of the band Don’t Trust Butterflies, which he still plays with. In 2020, he released his debut, genre-diverse album “Things We Don’t Say”, which is the result of more than a year of intensive collaboration with Matej Turcer. He is the winner of the Radio_Head Awards in the Discovery of the Year category. Fans of rap, pop, indie but also electronics will get their money’s worth.