29 June 2023 – Performative guided visit & live performance by a music band Quatro Emocione

Vo štvrtok 29. 6. 2023 od 19:00 do 21:30 sa uskutoční performatívna komentovaná prehliadka samostatnej výstavy Erika Bindera s názvom Everafterlifeparty. Je to príležitosť venovať sa sústredene jeho umeniu, myšlienkam ale aj dôvod ich spolu zdieľať a zaspomínať si. Prevedú vás Lucia G. Stach – kurátorka výstavy a Juraj Ličko – ATELIER XIII.

On Thursday 29. 6. 2023, from 7 PM until 9:30 PM, we invite you to a performative guided visit of Erik Binder’s solo exhibition called Everafterlifeparty. It’s an opportunity to focus on his art, ideas and also to share them and remember together. Guided by the curator of the exhibition Lucia G. Stach and Juraj Ličko – ATELIER XIII.

 

 

PROGRAM

19:00 – 20:00 Perfomatívna komentovaná prehliadka s Luciou G. Stach
20:30 – 21:30 Koncert Quatro Emocione

19:00 – 20:00 Performative guided visit with Lucia G. Stach
20:30 – 21:30 Live performance by a music band Quatro Emocione

 

 

Author of the photo: Krina Golisová

Quatro Emocione je autorský projekt basgitaristu Miloša Bulíka, známeho z formácií Space Cats, La3no Cubano, Erik Šulc & Tribal Colours, Isobutane a ďalších. V máji roku 2021 vydal svoje debutové EP Cheetahs In Danger, pojednávajúce o medziľudských vzťahoch, žúroch a v neposlednom rade o gepardoch ako ohrozenom živočíšnom druhu. Zachráňte gepardy! Kapela hrá vapor/synth resp. post-virtual second wave lo-fi hyperpop a zostavu tvorí šesť vynikajúcich muzikantov – Miloš Bulík, Peter Bulík, Martin „Isobutane” Krajčír, Peter Kunzo a Vlado Paška na čele s Vocaloid vkb-100, na ktorý „spieva” Kristína Smetanová.

Quatro Emocione is Miloš Bulík’s project, who is a bassist  also active in formations like Space Cats, La3no Cubano, Erik Šulc & Tribal Colors, Isobutane and others. A year ago, he released his debut EP Cheetahs In Danger, which discusses interpersonal relationships, parties and, last but not least, cheetahs as an endangered species.  Save the cheetahs! The band plays vapor/synth or, more specifically, post-virtual second wave lo-fi hyperpop and consists of six excellent musicians – Miloš Bulík, Peter Bulík, Martin „Isobutane” Krajčír, Peter Kunzo and Vlado Paška, led by Kristína Smetanová „singing” on Vocaloid vkb-100 keyboard.

 

 Facebook | Instagram 

 

 

 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Supported using public funding by Slovak Arts Council

Z verejných zdrojov podporila Nadácia mesta Bratislavy v rámci projektu ATELIER XIII – výstavný program 2023
Supported using public funding by Bratislava City Foundation within the project ATELIER XIII – exhibition program 2023

Z verejných zdrojov podporil Bratislavský samosprávny kraj
Supported using public funding by Bratislava self-governing region

Ďakujeme spoločnosti CTP Invest za ich podporu
We thank CTP Invest for their support

 

Ďakujeme za pitný režim značke Heineken
Thank you Heineken for taking care of our drinks

Ďakujeme za krásne slová Rádiu_FM!
Thanks RADIO_FM for nice words!

 

 

Ďakujeme GoOut za zdielanie našich výstav a udalostí
Thanks GoOut for sharing our exibitions and events