AFTERMOVIE ★ Performance art ★ The Youniverse

Od 29. augusta do 7. septembra 2016 sa v ATELIERi XIII, odohrával performance art hudobnej skupiny The Youniverse s názvom ★★★ A DAY IN THE LIFE OF A BAND ★★★

Čo by sa stalo, keby mali Led Zeppelin snapchat?
Nazrieť do zákulisia kapiel a umelcov vždy bolo a bude fascinujúce pre verejnosť. Svedčia o tom milióny predaných autobiografii a všeobecná obsesia s akýmkoľvek backstage-om.
Lifestyle kapely priamo ovplyvňuje tvorbu, vzťahy zas proces. Symbiotická spolupráca je častokrát narušená externými faktormi, medzi ktoré sa radia: ego, drogy, vzťahy, život. Nie vždy sa hrá dobre, nie vždy sa ľahko tvorí, ale vždy sa musí ísť ďalej.
The show must go on.

Členovia kapely The Youniverse sa rozhodli svoj proces vystaviť v ATELIERi XIII vrámci performance artu s názvom A Day In The Life of A Band. Počas desiatich dní vám predstavia svoju verziu rokenrolu, ako funguje ich život, ako sa hádajú, ľúbia, ponižujú a podporujú na ceste k úspechu, pričom vzniká ich tvorba, inšpirovaná všetkým naokolo a v sebe. Príďte sa na vlastné oči pozrieť, ako vyzerá kapela zvnútra. Ale tak ako s každým vystúpením: čo je v skutočnosti performance a čo realita?

The Youniverse zásadne ide #svojoucestou. Online zábery, live stream a videá z performance artu vám na svojich facebook stránkach prinesla značka Excelent.
facebook.com/excelent.sk

LINKY NA The Youniverse

youtube.com/watch?v=2yHAmzy3VW4
soundcloud.com/tammyxyouniverse
play.spotify.com/album/17tUhnLBTlxww3VMAitYM6?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

Ďakujeme za podporu značke EXCELENT!
facebook.com/excelent.sk