MERCH ATLEIER XIII ♥ Limited edition t-shirts

Prvá limitovaná edícia tričiek ATELIERu XIII vytvorených v spolupráci s Tero Abaffy! 

Zakupením trička priamo podporíte fungovanie ATELIERu XIII, pretože zisk z predaja poputuje na úhradu nákladov prevádzky. ♥ ♥ ♥ 
________
Každé tričko má svoje číslo a je tak jedinečným kusom, ktorý nebude mať nikto okrem vás. Z každých zo 7 verzií motívu je vyrobených 13 kusov veľkostí M a S s textom a bez textu na zadnej strane.

25,- € / 1 kus
V predaji v priestoroch ATELIERu XIII.

Ďakujeme !!!!

__________________________________________

First limited T-shirt collection of ATELIER XIII created with the collaboration with Tero Abaffy!

You will support ATELIER XIII directly by buying the T-shirt because the profit from the sale will help to cover ATELIER XIII’s expenses.
________
Every T-shirt has its own number which makes it a unique piece that will belong to no one but you. There are 13 pieces made out of each of 7 designs with M and S size available, with or without the text on the backside.

25,- € / 1 piece
Available at ATELIER XIII.

Thank you !!!

TERO ABAFFY

Autorka vo svojej tvorbe zachytáva súčasné sociálne a spoločenské nastavenie a dianie, ktoré stvárňuje s jemnou, ironickou nadsádzkou, jej vlastnou. Vtipnými komentármi k témam ako ženskosť, gender, či sociálne role načrtáva svoj osobný postoj k problematike, pričom ponecháva divákovi dostatočný priestor na jeho vlastnú interpretáciu. Autorka sa tak nestavia do role sudcu, ale skôr aktívneho pozorovateľa, ktorého sa dané témy bytostne dotýkajú. Ideálnym spojením vizuálnej atraktivity diel a ich dôvtipnej, konceptuálnej zložky tak autorka s nevtieravou ľahkosťou otvára akúsi neverbálnu rozpravu s divákom.

text: Eleonora Stanková